Stajnia Wyścigowa TRAF
 

Osiągnięcia

english version




Galeria

Zwycięstwa w gonitwach pozagrupowych


Nagroda Kategoria Dystans Wiek koni Rasa koni Nazwa koni Rok zwycięstwa
DORPATA B 1200 2 l xx RUBY POLONIA
HIMA
1999
2009
SKARBA B 1300 2 l xx CZEKONDO 2008
DAKOTY A 1300 2 l xx IMBRA 1997
CARDEI B 1200 2 l xx kl. STAPELIA
ELECTRA DEELITES
1986
2010
EFFORTY A 1400 2 l xx ELECTRA DEELITES
TIJA
2010
2010
MINISTERSTWA ROLN. A 1400 2 l xx RUBY POLONIA 1999
MOKOTOWSKA A 1600 2 l xx LANOS 2000
RUTENA (Wrocław) A 2600 3l. + xx NECHIUS 2013
MILA (Wrocław) B 1600 3l. + xx SINGAPUR
SINGAPUR
2014
2015
WIOSENNA A 1600 3 l xx IRKUCJA 2007
RULERA A 1600 3 l xx LANOS 2001
DORIS DAY B 2000 3 l xx ALMANZOR 1999
SOLINY B 2200 3 l xx IRKUCJA
ELECTRA DEELITES
2007
2011
IWNA A 2200 3 l xx LANOS 2001
ASCHABADA B 2200 3 l xx DORADO
DOBROŃ
1997
2005
DERBY A 2400 3 l xx SOROS 2009
OAKS A 2400 3 l xx IRKUCJA 2007
CHOJNOWA B 1300 3 l+ xx ABORDAŻ
AMANDINA
1988
1993
WIDZOWA B 2200 4 l+ xx SURINAM 2007
HARACZA B 1400 3 l+ xx ABORDAŻ 1988
KORABIA B 2000 3 l+ xx LANOS
SURINAM
2001
2005
PINK PEARLA B 1800 3 l+ xx IMBRA
ALMANZOR
LACOSTA
IRKUCJA
SINGAPUR
1998
1999
2005
2008
2015
PRZEDŚWITA B 1600 3 l+ xx DERVAL
BABY BEST
DZIEKANIA
TYBET
SINGAPUR
1984
2001
2005
2011
2014
DEAR LEAPA B 1300 3 l+ xx DERVAL 1984
RZEKI WISŁY B 2000 3 l+ xx ZATOKA 2001
KRASNE A 2200 3 l+ xx ISAURA
IMBRA
IMBRA
IMOLA
IRKUCJA
1988
1998
1999
2005
2007
ŻYCIA WARSZAWY B 2000 3 l+ xx ZATOKA
JAZZ POWER
DON MIGUEL
SURINAM
2001
2002
2003
2004
CRITERIUM A 1300 3 l+ xx CYKORIA
BIG LUCK
2002
2011
SAC A PAPIER B 3200 3 l+ xx ISAURA
ALMANZOR
1988
1999
TURF CLUBU SMM
Bratysława
międzyn. 2000 3 l xx DONCZU 1987
OAKS
Bratysława
międzyn. 2000 3 l xx ELECTRA DEELITES 2011
NAPAJEDLI
Praga
międzyn. 2400 3 l xx ISAURA 1988
KOHEILANA I B 2000 3 l oo WADINUR
HYYAF AL KHALEDIAH
2007
2011
AMURATHA B 1800 3 l oo FAWOR
ELBAK
1984
1989
BASKA B 1800 3 l oo ERIS 2001
SASANKI B 2000 3 l oo KIRANA AL MANS. 2001
SAMBORA A 2200 3 l oo WADINUR
HYYAF AL KHALEDIAH
2007
2011
PIECHURA B 2000 3 l oo ALTAR
ORSZAK
KISMET AL MANS.
MIRAŻ
DAR LOSU
EHUD
1988
2001
2002
2004
2007
2008
PZHKA B 2000 3 l oo AFRAH 2013
BIAŁKI A 2000 3 l oo TEFKIR 2015
AL KHALEDIAH POLAND CUP A 1600 4l. + oo AZIZ 2014
KABARETA B 2200 4 l oo ZAFIR 2003
JANOWA PODL. A 2600 4 l oo TRAF
HYYAF AL KHALEDIAH
1984
2012
DERBY A 3000 4 l oo TRAF
OSTRAGON
1984
1998
ORGII B 2400 4 l oo GĄSAWA 1985
GAZELLI, MLECHY
I SACHARY - OAKS
A 2400 4 l oo ESTEPONA
AFRAH
1988
2014
OFIRA A 2400 4 l oo TRAF 1985
SABELLINY B 2000 4 l oo ELGANA 2011
KUROZWĘK B 2600 4 l+ oo TRAF
SARAJEWO
1985
1989
FIGARO B 2400 4 l+ oo PARSIFAL 1987
WITRAŻA B 2400 4 l+ oo TRAF 1985
WITEZIA II B 2400 4 l+ oo TRAF 1984
MICHAŁOWA A 2800 4 l+ oo SARAJEWO
OSTRAGON
1989
1998
EMBARGO B 2400 4 l+ oo TRAF
PARSIFAL
ORNAK
1984
1988
1992
WIELKIEGO SZLEMA B 2400
3200
4 l+ oo KIRANA AL MANS.
ZAFIR
2001
2003
PORÓWNAWCZA A 2400 3 l+ oo HYYAF AL KHALEDIAH 2011
DERBY   2400 4 l xo BAJGARA 1981
OAKS   2400 4 l xo BAJGARA
SAMARKANDA
1981
1982

W wyścigach płotowych zwyciężały DON DEBNIK 2009, AZKABAN 2010, JOSARIAN i JAM TAKI 2011, DŻINGIEL 2014 oraz HARRY SPIERS i TRAWERS w roku 2015. Na wzmiankę zasługują również mniej utytułowane na wyścigach, ale doskonałe w championatach EMANOR, EMIGRANT, OLITA i GASPAR, którym racjonalny trening w stajni wyścigowej na pewno pomógł w odniesieniu późniejszych sukcesów pokazowych.